Aktualności

Boisko dla kuloodpornych

kuloodporni

Zbieramy fundusze na pierwsze w Polsce, całoroczne boisko do ampfutbolu. Obiekt ułatwi dostęp do treningów piłkarskich dla osób niepełnosprawnych. Akcja jest charytatywna! Pierwszy cel to boisko, którego koszt to około 500.000 zł, dodatkowo namiot w formie balonu to 1.000.000. Nasz główny cel to 1.500.000 zł .

Jeżeli uda się uzbierać więcej to wybudujemy bardzo potrzebne profesjonalne centrum rehabilitacyjno-sportowe dla osób niepełnosprawnych. Fundacja Marka Sokołowskiego Sokoły Podbeskidzia wspiera Kuloodpornych którzy są jedynym ampf footballowym klubem w województwie śląskim. Ponadto fundacja będzie organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej oraz z placówek opiekuńczych , a także dla seniorów Klub Kuloodporni Bielsko-Biała organizują jedyne w województwie śląskim treningi piłkarskie dla osób po amputacjach oraz dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi. W 2018 roku zdobył wicemistrzostwo Polski, będąc najmłodszą tego typu organizacją w kraju. Duży nacisk kładą na rozwój sportowy osób niepełnosprawnych oraz zmianę postrzegania sportu osób niepełnosprawnych przez społeczeństwo. Celem klubu i fundacji jest ułatwienie dostępu do profesjonalnych treningów wśród osób wykluczonych. W 2017 roku wystawiona została po raz pierwszy drużyna z Bielska-Białej w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z domów dziecka.

Akcja jest charytatywna! Pierwszy cel to boisko, którego koszt to około 500.000 zł, dodatkowo namiot w formie balonu to 1.000.000. Nasz główny cel to 1.500.000 zł . Jeżeli uda się uzbierać więcej to wybudujemy bardzo potrzebne profesjonalne centrum rehabilitacyjno-sportowe dla osób niepełnosprawnych. Fundacja Marka Sokołowskiego Sokoły Podbeskidzia wspiera Kuloodpornych którzy są jedynym ampf footballowym klubem w województwie śląskim. Ponadto fundacja będzie organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej oraz z placówek opiekuńczych , a także dla seniorów Klub Kuloodporni Bielsko-Biała organizują jedyne w województwie śląskim treningi piłkarskie dla osób po amputacjach oraz dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi. W 2018 roku zdobył wicemistrzostwo Polski, będąc najmłodszą tego typu organizacją w kraju. Duży nacisk kładą na rozwój sportowy osób niepełnosprawnych oraz zmianę postrzegania sportu osób niepełnosprawnych przez społeczeństwo. Celem klubu i fundacji jest ułatwienie dostępu do profesjonalnych treningów wśród osób wykluczonych. W 2017 roku wystawiona została po raz pierwszy drużyna z Bielska-Białej w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z domów dziecka.

Obiekt ułatwi dostęp do treningów piłkarskich dla osób niepełnosprawnych. Akcja jest charytatywna! Pierwszy cel to boisko, którego koszt to około 500.000 zł, dodatkowo namiot w formie balonu to 1.000.000. Nasz główny cel to 1.500.000 zł . Jeżeli uda się uzbierać więcej to wybudujemy bardzo potrzebne profesjonalne centrum rehabilitacyjno-sportowe dla osób niepełnosprawnych. Fundacja Marka Sokołowskiego Sokoły Podbeskidzia wspiera Kuloodpornych którzy są jedynym ampf footballowym klubem w województwie śląskim. Ponadto fundacja będzie organizować zajęcia dla dzieci i młodzieży w trudnej sytuacji życiowej oraz z placówek opiekuńczych , a także dla seniorów Klub Kuloodporni Bielsko-Biała organizują jedyne w województwie śląskim treningi piłkarskie dla osób po amputacjach oraz dzieci z niepełnosprawnościami ruchowymi. W 2018 roku zdobył wicemistrzostwo Polski, będąc najmłodszą tego typu organizacją w kraju. Duży nacisk kładą na rozwój sportowy osób niepełnosprawnych oraz zmianę postrzegania sportu osób niepełnosprawnych przez społeczeństwo. Celem klubu i fundacji jest ułatwienie dostępu do profesjonalnych treningów wśród osób wykluczonych. W 2017 roku wystawiona została po raz pierwszy drużyna z Bielska-Białej w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej dzieci z domów dziecka.